Список депутатів

 

з/п

Прізвище, ім'я по батькові

Дата народження

Місце роботи, посада

Посада в раді

1.

 

Болтаєв

Олександр

Махмудович

26.12.1954р.

Голова

СФГ "БіБ"

Секретар постйної

комісії з питань

депутатської діяльності 

та етики,земельних відносин і

комунальної власності

2.

Варич

Андрій

Петрович

17.06.1976р.

Тимчасово не

працюючий

Член постійної комісії

з питань депутатської діяльності

та етики земельних відносин

і комунальної власності

3.

Веслополова

Любов

Григорівна

25.02.1961р.

Пенсіонерка

Член постійної комісії

з питань планування,

фінансів і бюджету

4.

Гутнік

Олександр

Єфремович

13.09.1954р.

Пенсіонер

Член постійної комісії

з питань депутатської діяльності

та етики земельних відносин

і комунальної власності

5.

Лівандовський

Роман

Сергійович

18.07.1990р.

Шендерівська

сільська рада

Спеціаліст ІІ категорії

із земельних питань

Член постійної комісії

з питань планування,

фінансів і бюджету

6.

Писаренко

Микола

Васильович 

30.04.1969р

Завідуючий сільським

клубом с.Шендерів

Член постійної комісії

з питань планування,

фінансів і бюджету

7.

Поворознюк

Галина

Олексіївна

30.04.1955р.

Пенсіонерка

Член постійної комісії

з питань депутатської діяльності

та етики земельних відносин

і комунальної власності

8.

Романова

Любов

Володимирівна

12.10.1971р.

Шендерівська

сільська рада

Секретар сільської ради

Секретар сільської ради

9.

Романов

Анатолій

Михайлович

07.05.1969р.

Приватний підприємець

Секретар постійної комісії

з питань планування,

фінансів і бюджету

10.

Сандул

Владислав

Іванович

12.05.1966р.

Агроном

ФГ "Бондарук"

Голова постійної комісії

з питань депутатської діяльност

і та етики земельних відносин

і комунальної власності

11.

Шафовал

Борис

Євгенович

23.02.1963р.

Тимчасово

не працюючий

Член постійної комісії

з питань депутатської діяльності

та етики земельних відносин

і комунальної власності

12.

Янишина

Валентина

Володимирівна

04.12.1962р.

Головний бухгалтер

Шендерівської

сільської ради 

Голова постійної комісії

з питань планування,

фінансів і бюджету