Меню підрозділу

9 сесія 7 скликання від 17.11.2016 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.  Про  виконання сільського бюджету за дев’ять місяців 2016 року.   

2.  Про внесення змін до сільського бюджету на 2016 рік.                                                                                            

3.  Про затвердження штатних розписів працівників закладів культури та переліку змін до штатного розпису працівників сільської ради з 01.12.2016 року.

4.  Про погодження Статуту загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів села Шендерів в новій редакції.

5.  Про розгляд клопотання директора ЗОШ  І-ІІ ступенів  с.Шендерів Василик А.І. .

6.  Про програму поліпшення техногенної та пожежної безпеки у Шендерівській сільській раді,  матеріально-технічного забезпечення Державної пожежно-рятувальної частини №31 смт. Тиврів, Тиврівського району ДПРЗ-2 ГУ ДСНС України у Вінницькій області на 2016 рік.

7.  Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі(на місцевості) з метою отримання їх у власність Соболь Василю Івановичу.

8.  Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі(на місцевості) з метою отримання їх у власність Марущак Поліні Григорівні.

9.  Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою отримання їх у власність Помацькій Ніні Павлівні.

10. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельних ділянок в натурі(на місцевості) з метою отримання їх у власність Новаковській Тетяні Петрівні.

11. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) з метою отримання їх у власність Романову Анатолію Михайловичу.

12. Про наслідки розгляду заяви Квятковського Ю. А. про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу земельної ділянки в приватну власність.

13. Про надання премії сільському голові.

14. Про затвердження розпоряджень сільського голови.