Меню підрозділу

5 сесія 7 скликання від 17.05.2016 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.  Про виконання бюджету сільської ради за 2015 рік.

2.  Про затвердження штатних розписів працівників закладів культури та переліку змін до штатного розпису працівників сільської ради з 01.01.2016 року на 01.05.2016 рік.

3.  Про надання земельної ділянки у власність учаснику АТО Єлізарову Борису Костянтиновичу.

4.  Про виведення із членів особистого селянського господарства.

5.  Про наслідки розгляду заяви гр. Болтаєва Олександра Махмудовича.

6.  Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою отримання їх у власність Вакуліну Сергію Юрійовичу.

7.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на безкоштовну передачу земельної ділянкиу власність Марченко Ганні Григорівні.

8.  Про зарезервування земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства для військовослужбовців, жителів Шендерівської територіальної громади, які приймають участь в антитерористичній операції на сході України.

9.  Про встановлення місцевих податків та затвердження Порядків їх справляння на 2017 рік.

10.  Про встановлення на території  Шендерівської сільської ради акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів та затвердження Порядку його справляння на 2017 рік.

11.  Про встановлення пільги по сплаті земельного податку на території Шендерівської сільської ради на 2017 рік.