Меню підрозділу

2 сесія 7 скликання від 22.12.2015 року

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

1.  Про сільський бюджет на 2016 рік.

2.  Про хід виконання «Програми соціально-економічного та культурного розвитку Шендерівської громади на 2015 рік», та про  « Програму соціально-економічного та культурного розвитку  Шендерівської територіальної громади на 2016 рік».

3.  Про затвердження Регламенту  Шендерівської сільської ради 7 скликання.

4.  Про розподіл обов’язків між працівниками апарату сільської ради.

5.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), та безкоштовну передачу земельної ділянки у власність  Гутник Галині Антонівні.

6.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), та безкоштовну передачу земельної ділянки у власність Буйволовій Надії Михайлівні.

7.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) з метою отримання  їх у власність Глінському Павлу Петровичу.

8.  Про виплату премії сільському голові Соболь Любові Євгеніївні.

9.  Про затвердження розпоряджень сільського голови.

10. Про внесення змін до сільського бюджету на 2015 рік. Додаток1

11. Про Програму енергозбереження для населення та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) Шендерівської сільської ради, Тиврівського району, Вінницької області на 2015-2019 роки.

12. Про відкриття установи та введення ставки в галузі культури.

13.  Про прийняття на роботу бібліотекаря.

14.  Про встановлення пільги по сплаті земельного податку на території Шендерівської сільської ради на 2016 рік.