Меню підрозділу

12 сесія 7 скликання від 22.03.2017 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

     1. Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету за 2016 рік.

     2. Про програму поліпшення техногенної та пожежної безпеки у Шендерівській сільській раді, матеріально-технічного забезпечення Державної пожежно-рятувальної частини №31 смт. Тиврів Тиврівського району ДПРЗ-2 ГУ ДСНС України у Вінницькій області на 2017 рік.

    3. Про «Програму поліпшення казначейського обслуговування органів місцевого самоврядування на2017 рік».

   4. Про внесення змін до сільського бюджету на 2017 рік.

   5. Про порядок запобігання та врегулювання потенційного чи реального конфлікту інтересів в діяльності депутатів Шендерівської сільської ради.

   6. Про затвердження розпоряджень сільського голови.

   7. Про надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань сільському голові Соболь Любов Євгеніївні.

   8. Про виведення із членів особистого селянського господарства.

   9. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою отримання їх у власність Сич Катерині Іванівні.                  

 10. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою отримання їх у власність Пелипенко Леоніду Володимировичу.               

 11. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою отримання їх у власність Шевчук Ользі Феодосіївні.

 12. Про розгляд клопотання ФГ «Бондарук»  про надання в оренду земельної ділянки (не переоформлена земельна частка (пай)).

 13. Про розгляд звернення-подання Громадської спілки «Рух за очищення від корупції»                                                              

 14. Про затвердження Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна на території Шендерівської сільської ради.