Меню підрозділу

10 сесія 7 скликання від 23.12.2016 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.  Про сільський бюджет на 2017 рік.

2.  Про внесення змін до сільського бюджету на 2016 рік.

3.  Про звіт сільського голови про роботу виконавчого комітету за період з листопада 2015 року по грудень 2016р.

4.  Про виконання «Програми соціально-економічного та культурного розвитку Шендерівської територіальної громади на 2016 рік».

5.  Про затвердження видів робіт та перелік об’єктів, де будуть відбувати засуджені кримінальне покарання у вигляді громадських робіт у 2017 році.

6.  Про затвердження видів робіт та перелік об’єктів  на яких можуть відбувати порушники, яким постановою суду накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт у 2017 році.

7.  Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Грищук Наталії Петрівні.

8.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), та безкоштовну  передачу земельної  ділянки  у  власність Кравченко Олександру Федоровичу.

9.  Про за резервування земельної діляноки  для ведення  особистого  селянського господарства для військовослужбовців, жителів Шендерівської територіальної громади, які приймають участь в антитерористичній операції на сході України

10.  Про надання згоди  на безкоштовне прийняття майна до комунальної власності Шендерівської територіальної громади.

11.  Про розгляд звернення жителів територіальної громади сіл Шендерів та Потуш про приєднання до Вороновицької Обєднаної територіальної громади.     

12.  Про внесення змін до рішення 2 сесії 7 скликання від 22 грудня 2015 року № 11 «Про затвердження Регламенту Шендерівської сільської ради 7 скликання»

13.  Про затвердження розпоряджень сільського голови.

14.  Про преміювання сільського голови.